AELLAS

Ürün Detayı

Aellas Skin Renewal Platform, kimyasal peeling'te yeni bir devirdir. Nano teknolojide en son gelişmeler ve kanıtlanmış içerikleri ile Aellas, hastalara rahat, uygun, etkili, kolay ve güvenli bir tedavi sunar. Hastalar için, şimdi bir peeling tedavisine karar vermek hiç olmadığı kadar kolay.
Aellas peeling, geniş ürün yelpazesi ile her deri tipine uygun tedavi sunmak amacıyla yaratılmış ve geliştirilmiştir. Aellas; tedavi öncesi ve tedavi sonrası ürünleri ile çok çeşitli deri yenileme amaçlarına tam cevap verir. Her hastanın varolan problemine yönelik, en uygun ürünü seçmemiz yeterlidir. Uygulama kolaylığı,tiksotropik özelliği, uygulama zamanının kısalığı, rahat tedavi, hızlı iyileşme süresi, pürüzsüz sonuçlar sunuyor olmasıyla hasta ve hekim memnuniyetini artırır.
Aellas peeling ürünleri aktif içerik taşıyıcısı olarak silika kullanılır ve yapısı nano büyüklüktedir. Nano-silika partiküller, yüzeyde düzenli bir şekilde su moleküllerini durdurur, stabil tiksotiropik hidrojel oluşturur.Silika partikülleri deride bistüri gibi görev yapar-deriye penetre olur ve aktif içeriklerini salar. Bundan sonra derinin üst tabakasında kalır, temizleme hareketi ile uzaklaştrır ve tedavinin sonucu olarak deri eksfoliye olur.
Etken madde içerikleri ile nanoparteküller yapıdaki Aellas ürünleri çok geniş etki yüzeyi sunar. Bir tüpte 1,500 m² ( bir futbol sahasının çeyreği kadar) aktif etkin yüzey vardır. Etken maddeler,nanoparteküller yüzeyden absorbe olur, tedavi süresince deriden homojen ve sürekli olarak salınır. Deriye tam penetrasyon sağlar ve peelingin derideki homojenizasyonunu destekler.

Vitamin K morlukları yok eder ve oluşumunu engeller. Gözaltı morluklarını azaltmak için üretilen formüllerin en etkilisidir.
Glikolik Asit, en küçük AHA molekülü, cildin kendi doğal eksfoliasyon yöntemini hızlandırır, eksfoliasyon seçeneği olarak bilinen, glikolik asit kuru, güneş hasarlı ve yaşlı cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve ince çizgileri azaltır.
Aellas ürün serisinin avantajları
. Uygulamaya hazır Ürünler . Tedavi sırasında kolay uygulama . Çeşitli tedavi alanları ve estetik amaçlar içinürünlerin kombinasyonları ile tedavilerin desteklenmesi . Kısa tedavi süresi . Uzun raf ömrü sağlayan kimyasal stabilite

Aellas Ürünleri

Aellas Ready-N

Aellas Ready-S

Aaellas Glyco-50

Aellas Gylco-Eye

Aellas Salic-25

AAellas Jessner

AAellas Tca-25

Aellas Calm

Aellas Nourish

Aellas Clean

Diğer Ürünler