Ürün Özellikleri

Aellas Calm, Aellas Glyco-50 ve/veya Aellas Glyco-Eye ile yapılan bir kimyasal peeling işleminin başarılı nötralizasyonunu vurgulayan pH indikatörü ve tamponlayıcı madde içeren topikal tiksotropik jeldir. Jel, uygulamayı kolaylaştıran, penetrasyonu ve etkiyi arttıran, daha iyi nötralizasyon sağlayan silikalı eşsiz formülasyona sahiptir. Aellas Calm, alfa-hidroksi asitli kimyasal peeling işleminin etkisini durduran ve notralize eden sodyum bikarbonat içerir. Aellas Calm pH 6.6 ile 8.0'nin üstünde sarıdan kırmızıya kademeli olarak renk değişimi sergileyen bir Ph indikatör olan kırmızı fenol içerir. Aellas Calm'in rengi kırmızıdır, ama uygulamadan sonra düşük pH'da renk, aktif nötralizasyonu gösteren sarıdır. Yeterli miktarda uygulandığında, nötralizasyonun tamamlandığını gösteren kırmızı renge dönüşür.
Aellas Glyco-50 ve/veya Aellas Glyco-Eye'li kimyasal peelingten sonra Aellas Calm kullanımı zorunludur. Ürün, kimyasal peeling tedaviden sonra, tedavi alanını nötralize etmek için,yüz, boyun, dekolte ve/veya ön kollarda topikal kullanımı için tasarlanmıştır.
  İÇERİK
Sodyum bikarbonat, kırmızı fenol, silika,su,propilen glikol.
  KULLANIMI
* Aellas Glyco veya Aellas Glyco-Eye peeling işleminde son noktaya gelindiğinde, önce Aellas Clean mendilleri ile jeli temizleyip, ardından parmakla Aellas Calm tedavi alanına uygulanır.
* Tedavi alanları, tedavi ürününün uygulanığı yerleri gösteren sarı renk alacaktır.
* Renk, değişiklik olmadan parlak kırmızı kalana kadar Aellas Calm'ı uygulamaya devam edin. Bu tedavi alanının tamamen nötralize olduğunu göstericektir.

Diğer Aellas Ürünleri