Ürün Özellikleri

Aellas Jessner, diğer Aellas peeling ürünleri gibi eşsiz silika formülasyonu ile birlikte klasik Jessner formülü içeren topikallipolifik tiksotropik jeldir.
Aellas Jessner, alfa -ve beta- hidroksi asitleri ve fenolden derive rezorsional karışımı içerir. Bu ürüne metabolik (keratolitik) ve toksik olmak üzere çift mod etkisi verir. Keratolitik ve toksik etkisine bağlı olarak peeling, stratum korrneum ve epidermisin üst taabakaların destrüksiyonuna neden olur. Bu eksfoliasyona, derinin pullanmassına ve hücre değişimine yol açar ve deri rejuvenasyonu etkisiyle sonuçlanır, böylece hiperpigmentasyon, güneş ve yaşlılık lekeleri, skarlar, ince kırışıklıklar azalır.
  İÇERİK
Salisilik asit %24, laktik asit %14, rezorsinol %14, denatüre alkol, propilen glikol, glikol, gliserol, silika, stabilize edici ajanlar.
  KULLANIMI
* Tedavi alanını Aellas Ready-N veya Aellas Ready-S ile hazırlayyın ve Aellas Jessner uygulamadan önce alanı dikkatlice kurutun.
* Parmakla ürünü deride dağıtın.
* Aşağıdaki uygulama sırasına uygun olarak tedavi yapılmalıdır:alın, yanaklar, çene, burun, dudak üst derisi.
* Aellas Jessner kendiliğinden nötralize olur, bu nedenle uygulama zamanı daha az önemlidir, ama işleme başlama zamanının kaydedilmesi önemlidir..
* Deri tüm formülasyonu absorbe edene kadar bekleyin ve eğer gerekirse tekrar edin. İşlem sırasında, yanma ve ya kaşıntı hissini azaltmak için fan kullanılabilir.
* Deri rengi ve dokusundaki değişiklikleri yakından takip edin. Materyalin etkisi, derinin kristalizasyonuyla belirlenir. Deri çok kuru görünür ve kristalizasyon tedavinin sonu olduğunun işaretidir.
* Peeling tedavisinden sonra, nemlendirme, yeniden yapılanma ve yatıştırma etkisi için post-peeling tedavi rejimi uygulanmalıdır. Uygun miktarda Aellas Nourish tedavi alanına uygulanmalıdır. Sert masaj yapmadan dağıtılmalıdır. . Yogun beyazlayan alanda veya eritemli vakalarda bir miktar Aellas Nourish deride bırakın ve spontan olarak penetre olmasına izin verin.Peelingten sonra ilk saatlerde hastaya baska br ürün kullanmaması gerektiğini belirtin.

Diğer Aellas Ürünleri