Ürün Özellikleri

Aellas Salik-25,silikalı essiz beta-hidroksi asit (BHA) formulasyonu içeren topikal tiksotropik jeldir.
Aellas Salic-25, kornifiye epiteloid hücrelerin etrafını saran kornifiye zarfa kovalent olarak bağlı interselüler lipidleri uzaklaştıran lipolifilik bir bileşik olan salisilik asit içerir. Epidermis üzerinde antihiperplastik etkisi vardır, dolayısıyla deri rejuvenasyon etkisiyle sonuçlanan yeni hücre büyümesine izin verir, gözeneklerin tıkanmasını engeller ve epidermisteki hücrelerin kolayca soyulmasına neden olur. Salisilik asitin, anti-inamatuar ve antmkrobial özellileri vardır.
Aellas Salic-25 elastozis, lentigolar, keloidler, skarlar, seboreik ve senil keratozlarrın korunması ve/veya tedavisi için yüzde, boyunda, dekoltede, önkolarda, ve/veya ellerde topikal olarak kullanım tasarlanmıs orta peeling ürünüdür.
  İÇERİK
Sodyum bikarbonat, kırmızı fenol, silika,su,propilen glikol.
  KULLANIMI
• Tedavi alanını Aellas Ready-N veya Aellas Ready-S ile hazırlayın ve Aellas Salc-25 uygulamadan önce alanı dikkatlice kurutun.
• Parmakla ürünü deride dağıtın.
• Aşağıdaki uygulama sırasına uygun olarak tedavi yapılmalıdır: alın, yanaklar, çene, burun, dudak üst derisi
• Aellas Salic-25 kendiliğinden nötralize olur, bu nedenle uygulama zamanı daha az önemlidir, ama isleme baslama zamanının kaydedilmesi önerilir.
• 30sn veya 1 dakikadan sonra beyazlaşma görülür. Deri tüm formülasyonu absorbe edene kadar bekleyin ve eğer uniform uygulama elde etmeye ihtiyaç duyarsanız, uygulamayı tekrarlayın. Uygulama sayısı, kişinin deri tipine ve tedaviden istenilen sonuçlara bağlıdır.
• Deride renk değişiklerini yakından takip edin. Eğer frost oluşursa, işlemden sonra hastada foto hasarlanma tedavisi için de uygun olabilen kabuklanma ve soyulma olacaktır.
3-5 dakika sonra peeling durdurulmalıdır.

Diğer Aellas Ürünleri