AQUAFILLING

Ürün Detayı

Aquafilling, estetik tıpta başarılan gerçek bir devrimdir. Dermal dolgularla ilgili inanışları kökünden değiştirmiştir.
Aquafilling, uygulamasının sonuçları beklentilerin üzerindedir.
Aquafilling, kadınların meme ve kalça dokularının daha çekici ve doğal görünmesi için invaziv ve cerrahi olmayan bir yol sağlayan hidrofilik jeldir.
Meme ve kalça büyütülmesiyle ilgili estetik tıp alanında çalışan her plastik cerrah insan organizması için güvenli ve doğal görünüm sağlayan, postoperatif dönemi kısa ve kadın için minimal travmaya yol açan bir implantla çalışmaya çabalar.
İşte bu yüzden en iyi cerrahlar Aquafilling kullanır.

Aquafilling (CE 1923) insan dokularıyla tam uyumludur; bileşiminin % 98’inin sudan oluşması sayesinde insan vücudunun doğal görünümünü verir. Yapısı sayesinde Aquafilling® herhangi bir komplikasyona yol açmaz. Yavaş şekilde yıkılır ve yüksek güvenlikli ve uzun süreli bir etki sağlar.
Aquafilling® sentetik lineer poliamidden oluşan üç boyutlu moleküler yapıya sahip matriks içinde hapsedilmiş normal %0.9 fizyolojik sodyum klorid çözeltisinin deposu olarak hareket eden bir hidrofilik jeldir. Yapısı karbonil ve amin grupları arasındaki çoklu hidrojen (H) bağlarını temel alır. Birden çok aktif karboksilik grupların varlığı polimer molekülüne pozitif yükünü verir ve yüksek hidrofilik yapı ve suda çözünürlük sağlar. Pozitif yükü sayesinde, jel hücre dışı matrisin – kollajen ve elastin- çözünebilir negatif yüklü moleküllerini çeker ve böylece ciltte uzun süreli esneklik ve güç sağlar.
Aquafilling, kadınların ve kalça dokularının daha çekici ve doğal görünmesi için invaziv ve cerrahi olmayan yol sağlayan hidrofilik jeldir.

Aquafilling Ürünleri

Aquafilling Faceline

Aquafilling Bodyline

Diğer Ürünler