Ürün Detayı

Aquafilling, (Hidrofilik Jel), kalıcılık süresi 5-8 sene olan estetik ve rekonstrüktif yumuşak doku eksikliğinde kullanılan bir vücut dolgu maddesidir.
Aquafilling, insan dokusu ile tam uyumludur; bileşiminin %98'inin sudan oluşması sayesinde insan vücudunun doğal görünümünü verir. Yapısı sayesinde Aquafilling herhangi bir komplikasyona yolaçmaz. Yavaş şekilde yıkılır ve yüksek güvenlikli ve uzun süreli bir etki sağlar.
Aquafilling, yapısı karbonil ve amin grupları arasındaki çoklu hidrojen bağlarını temel alır. Birden çok aktif karboksilik grupların varlığı polimer molekülüne pozitif yükünü verir ve yüksek hidrofilik yapı ve suda çözünürlük sağlar

Vitamin K morlukları yok eder ve oluşumunu engeller. Gözaltı morluklarını azaltmak için üretilen formüllerin en etkilisidir.
Glikolik Asit, en küçük AHA molekülü, cildin kendi doğal eksfoliasyon yöntemini hızlandırır, eksfoliasyon seçeneği olarak bilinen, glikolik asit kuru, güneş hasarlı ve yaşlı cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur ve ince çizgileri azaltır.
Aquafilling,
pozitif yükü sayesinde jel hücre dışı matrisin -kollajen ve elastin- çözünebilir negatif yüklü moleküllerini çeker ve böylece ciltte uzun süreli esneklik ve güç sağlar

Diğer Ürünler