Ürün Detayı

Aquafilling® kolajen ve elastin moleküllerini çektiği için yüksek derecede elastik bir dermal dolgudur. Jelin yüksek elastikliği ince iğnelerin kullanımına olanak tanır ve enjeksi- yon sitesinde ön anestezi gerektirmez. Jel deri içine kolaylıkla akar ve kadın herhangi bir ağrı hissetmez. Prosedürün ardından, birey normal sosyal ve iş yaşamına dönebilir – iyileşme süresi söz konusu değildir.
Aquafilling’in benzersiz formülü ve insan organizmasıyla biyolojik uyumluluğu doktorun şahane sonuçlar elde etmesine olanak tanıyor! Jelin uzun süreli sonuçları, bir kadının doktoru hyalüronik asit dermal dolgusunun kullanıldığı duruma göre dört kata kadar daha az sık ziyaret etmesini mümkün kılar. Sonuç olarak, birey zaman ve paradan tasarruf eder ve Aquafilling®’in harika etkileri- yle ilgili memnuniyetini sürdürür.
Aquafilling®’i istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz! Aquafilling®, suda çözünebilir bir jel ve insan vücudunun normal bir maddesidir. Daha önce enjekte edilen diğer dermal dolgularla uyumludur. Yetersiz veya adım adım düzeltme durumunda, Aquafilling® aynı anatomik bölgeye uygulanabilir.

Aquafilling®, doğal bir maddeden - su - oluşan hidrofilik bir jeldir. İnsan organizmasındaki güvenliği ve uyumluluğu, yavaş bozunması ve herhangi bir komp- likasyonun mevcut olmamasıyla doğrulanmaktadır. Vücut jeli emmekte ve jelin migrasyonu, herhangi bir enflamasyon veya fragmantasyon söz konusu olmam- akta ve enjeksiyon bölgesinde herhangi bir infiltrasyon meydana gelmemektedir. Diğer hyalüronik asit dermal dolguları enjekte edilirken sıklıkla gözlenen kızarıklık ve kabarma gibi yan etkiler, Aquafilling® jel enjekte edildik- ten sonra çok ender olarak görülmektedir.

Aquafilling® aşağıdaki endikasyonlarda uygulanır:

• Büyük kırışıklıkların düzeltilmesi
• Çeşitli yüz bölgelerine hacim kazandırılması
• Post travmatik sonuçların, iç yaraların düzeltilmesi
• Kıkırdak ve kemik biçimlerinin düzeltilmesi (burun, çene, elmacık kemikleri)

Diğer Ürünler