UMA JEUNESSE

Ürün Detayı

Uma Jeunesse daha yumuşaktır ve etkis daha uzun sürer Uma Jeunesse® mükemmel kaldırma gücüne sahiptir ve sadece küçük miktarlarda kullanım, istenen düzeltmeyi sağlamak için yeterlidir. Başlangıç deneyimi, gerekli miktarın diğer ürünlere göre daha az olduğunu bize göstermektedir.
DXN teknolojisi, moleküler mühendislikte yeni bir metottur. Çapraz bağlı HA, matrix (doku) ile köprüler oluşturmaktadır. Bu durumda ekstrasellüler matrix oluşmasına zemin yaratır.Yani jel yapının kompleks davranış sergilemesine sebep olur. DXN Teknolojisi bu dokularda ekstrasellüler matrix oluşmasını engelleyerek dokuya daha iyi penetre olmasını ve homojen dağılmasını sağlar.
Adaptasyon Viskositesi(Uyumlu Akışkanlık) İmplantın eşsiz kalitesi, onun adaptasyon vizkositesidir (uyumlu akışkanlık). Moleküller üç boyutlu elastik yapıda, uniform şekil ve büyüklüktedir ve doğal ekstra hücresel matriksi taklit eder. (Enjektör içinde )Sıkıştırılmış yay gibi olan ürün, stereotaktik olarak (uzayda üç boyutlu hareket gibi) dokulara temasıyla yayılır ve azalmış veya yok olmuş hacmi doldurur. Adaptasyon Vizkosiztesi Uma Jeunsse ürün aralığının patentli özelliğidir.

Diğer Ürünler